O firmie

Firma PPHU „JACKY„ Zbigniew Kopycki to firma zajmująca się produkcją i dystrybucją akcesoriów motoryzacyjnych powstała w 1973 roku z pasji i zainteresowania właściciela branżą motoryzacyjną.

W początkowym etapie firma skupiała się na produkcji z tworzyw sztucznych powoli budując swój potencjał technologiczny i maszynowy . Sztandarowym produktem firmy były kołpaki samochodowe produkowane z tworzyw sztucznych metodą wtrysku, ciekawe wzornictwo oraz innowacyjne technologie a także zaangażowanie pracowników spowodowało, że produkt ten szybko stał się znany i ceniony na terenie Polski oraz całej Europy.

Kolejnym krokiem było poszerzenie gamy własnych artykułów motoryzacyjnych oraz dystrybucję selektywnie wybranych produktów motoryzacyjnych i tuningowych. Wszystkie wprowadzane produkty przed znalezieniem się w gamie były sprawdzane i dobierane pod kątem wymogów rynku europejskiego. Stopniowe budowanie pozycji oraz stałe zwiększanie asortymentu w tej chwili jest to około 4000 pozycji spowodowały, że towar Jacky czy Auto Collection znajduje się w ofercie większości sklepów motoryzacyjnych w Polsce.

Dział handlowy naszej firmy z chęcią pomoże Państwu w doborze odpowiedniego asortymentu oraz zaproponuje najlepsze warunki handlowe.

Zapraszamy do współpracy team JACKY.