Aktualności

Solarne wiaty są rozwiązaniem łączącym w sobie gospodarność i estetykę oraz chronią samochód przed warunkami atmosferycznymi. E-CARPORT daje możliwość instalacji urządzenia ładowania samochodu (Wallbox) poza konstrukcją fotowoltaiczną np. w garażu lub w dowolnym miejscu.

Z informacji podanych przez Polską Agencję Prasową wynika, że General Motors przygotowuje się do kolejnej dużej inwestycji w Polsce. Na terenie Tychów powstanie nowa fabryka, która ma odpowiadać m.in. za produkcję jednostek napędowych.

 Polscy kierowcy coraz chętniej decydują się na przyciemnienie szyb. Niewielu zdaje sobie jednak sprawę z tego, w jakim zakresie transparentność szkła może zostać obniżona i co grozi za niedostosowanie się do polskich przepisów prawa.

Zima to najtrudniejszy okres dla naszego samochodu w ciągu roku w naszych warynkach klimatycznych. Najwięcej kłopotów w okresie zimowym sprawia ujemna temperatura i panująca wilgoć oraz zalegająca na ulicach sól. Ma ona negatywny wpływ na podzespoły elektroniczne i mechaniczne pojazdu. Oto kompletna lista rzeczy, które należy sprawdzić i w jakie koniecznie trzeba się zaopatrzyć by nic nas w tym okresie nie zaskoczyło.
Jak przygotować auto do zimy? Co sprawdzić i w co dokupić przed zimą?