Coraz więcej aut elektrycznych w ofercie producentów warto pomyśleć o sposobie ładowania takiego samochodu

2020-10-28

Solarne wiaty są rozwiązaniem łączącym w sobie gospodarność i estetykę oraz chronią samochód przed warunkami atmosferycznymi. E-CARPORT daje możliwość instalacji urządzenia ładowania samochodu (Wallbox) poza konstrukcją fotowoltaiczną np. w garażu lub w dowolnym miejscu.

Oferujemy również możliwość zakupu osobnych modułów fotowoltaicznych (12 paneli z całym systemem ładowania samochodu), które mogą być zamontowane na dachu budynku.Ilość E-CARPORTÓW jak i osobnych modułów fotowoltaicznych jest nieograniczona, co pozwala na zwiększenie mocy produkowanej energii. Skonfiguruj krok po kroku swój własny E-CARPORT, dzięki naszemu konfiguratorowi , który znajdziesz na stronie www.e-carport.com

DOMY PRYWATNE

E-CARPORT pełni rolę wolnostojącej elektrowni z odnawialnych źródeł energii, która pozwala na ładowanie samochodu elektrycznego zapewniając oszczędność i minimalizację wydatków domowych. Kupując modułowe konstrukcje E-CARPORT dążysz również do pełnej niezależności od operatora sieci. Nadwyżkę wyprodukowanego prądu w konstrukcji fotowoltaicznej będziesz mógł odebrać w ciągu całego roku. Zwróć uwagę na wykorzystanie energii ze środowiska naturalnego bez emisji CO2.

DLA FIRM

Coraz częściej średnie i duże firmy pokrywają swoje zapotrzebowanie na energię poprzez odnawialne źródła energii. E-CARPORT ograniczy energetyczne wydatki w firmie oraz zbuduje wizerunek nowoczesnego przedsiębiorstwa, dla którego istotną kwestią jest ekologia. Moc E-carportu może zostać powiększona o dowolną ilość modułów fotowoltaicznych bez dodatkowej konstrukcji, dzięki czemu umożliwiamy zwiększenie mocy energii całej instalacji. Firma wyposażona w samochody elektryczne zredukuje koszty związane z ładowaniem pojazdu, a nadwyżkę wyprodukowanej energii można wykorzystać w ciągu całego roku.

STACJA ŁADOWANIA SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO

E-CARPORT to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie posiadania własnej stacji ładowania samochodu elektrycznego. Nasza wiata parkingowa z panelami fotowoltaicznymi zbudowana jest z skręcanej śrubami konstrukcji aluminiowej oraz modułów z całym oprzyrządowaniem gotowym do podłączenia zasilającej nas sieci energetycznej. Wiata zapewnia idealną ochronę przed warunkami atmosferycznymi (deszcz, śnieg, duże nasłonecznienie). Kupujący jest zobligowany jedynie podłączyć instalację bezpośrednio do sieci operatora poprzez firmę elektryczną i zrobienia fundamentu pod konstrukcję.